Продажа
1-комн. новостройки
Продаётся 1-комн. новостройка 55 м²,
пос. Ени Ясамал
1/14
Все фото
+6 фото
168 000 AZN
3 050 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
55 м²
Площадь
6 / 12
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 1-комн. новостройка 55 м²,
пос. Ени Ясамал
Yeni yasamalda albalı uşaq baxçasının yanında 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmə yeni tikili, təmirli, əşyalı, çıxarışlı,dövlət ipatekasına yararlı məzil satılır.
Баку, Əsəd Əhmədov küçəsi, kənar dayrəvi döngə 5
Баку, Əsəd Əhmədov küçəsi, kənar dayrəvi döngə 5
Смотреть на карте
Ясамальский р.
пос. Ени Ясамал
Bəyoğlan
Собственник
№ 6138525
•
Просмотры: 245
•
Обновлено: Вчера, 00:09
168 000 AZN
3 050 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
55 м²
Площадь
6 / 12
этаж
Купчая
Ремонт
Bəyoğlan
Собственник