Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 86 м²
1/15
Все фото
+7 фото
175 000 AZN
2 030 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 86 м²
Xirdalanin en yaxsi binasi ,Birlik mtkPodyum park ustu.kohne bazarin yaxinliginda , astanovkanin arxasi.kupca qaz su isiq daimidir.Menzil sahibi cox gozel ve zovqle,yuksek keyfiyyetde temir eletdirib
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 270 предложения
№ 6139304
•
Просмотры: 34
•
Обновлено: Сегодня, 13:05
175 000 AZN
2 030 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
8 / 16
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 270 предложения