Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 95 м²,
м. Халглар Достлугу
1/16
Все фото
+8 фото
258 000 AZN
2 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
95 м²
Площадь
6 / 15
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 95 м²,
м. Халглар Достлугу
Nizami Rayonu Xalqlar Dostluğu metrosu çıxışında yerləşən yeni tikili binada əla təmirli Tam Əşyalı sahəsi 95kv olan 2/3 düzəlmə mənzil satılır. Kupçalı İpotekaya Yararlı Qaz su işıq lift daimi Ofis xidmət haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Худу Мамедова 41
Посмотреть все 73 предложения
№ 6139575
•
Просмотры: 33
•
Обновлено: Сегодня, 14:08
258 000 AZN
2 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
95 м²
Площадь
6 / 15
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Худу Мамедова 41
Посмотреть все 73 предложения