Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 240 м²,
пос. Бадамдар
1/24
Все фото
+16 фото
550 000 AZN
2 290 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
240 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 240 м²,
пос. Бадамдар
Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsində 4 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 80-85 faiz Təmir olunub. Səndə Kupça Real alıcıya qiymətindən endirim olunacaq. Ofis haqqı 1%-dir.
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Меджидова 119A
Посмотреть все 944 предложения
№ 6140162
•
Просмотры: 23
•
Обновлено: Сегодня, 16:18
550 000 AZN
2 290 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
240 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Rüfət bey
Посредник (агент)
Real Əmlak Yasamal
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Меджидова 119A
Посмотреть все 944 предложения