Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 215 м²,
м. Нариман Нариманов
1/13
Все фото
+5 фото
565 000 AZN
2 630 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
215 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 215 м²,
м. Нариман Нариманов
💥Ela TekliF...💥 📍 Ü𝐧𝐯𝐚𝐧: Nerimanov m/s yani 📍 Nerimanov parkinin yani 🏠 Tə𝐦𝐢𝐫li 🛠️ 4 𝐨𝐭𝐚𝐪 📐 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥 𝐬𝐚𝐡ə𝐬𝐢 215𝐦𝟐 📌 𝐌ə𝐫𝐭ə𝐛ə 16/11 📄 𝐒ə𝐧ə𝐝: Kupca 💰 𝐐𝐢𝐲𝐦ə𝐭 565.000 𝐀𝐳𝐍 📌Əlave 𝐦ə𝐥𝐮𝐦𝐚𝐭 üçü𝐧 𝐳ə𝐧g ede bilersiz
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 794 предложения
№ 6140575
•
Просмотры: 22
•
Обновлено: Сегодня, 17:38
565 000 AZN
2 630 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
215 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Samir Həmidli
Посредник (агент)
Real Əmlak Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 794 предложения