Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 50 м²,
Абшеронcкий р.
1/6
Все фото
76 000 AZN
1 520 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
50 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 50 м²,
Абшеронcкий р.
Xirdalanda Aff park yasayis konpleksinde merkezde girisde yeni bina 6/4 mertebe 2 otaq 50kv sahesi olan menzil əşiyalarla birlikde satilir zeng edin etrafli melumat ucun. Endirim olacaq
Хырдалан, Anar İsgəndərov k.
Хырдалан, Anar İsgəndərov k.
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
Orxan
Посредник (агент)
№ 6140926
•
Просмотры: 77
•
Обновлено: Сегодня, 19:01
76 000 AZN
1 520 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
50 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Orxan
Посредник (агент)