Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 68 м²,
пос. Масазыр
1/17
Все фото
+9 фото
105 000 AZN
1 540 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
5 / 8
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 68 м²,
пос. Масазыр
Masazır Mərkəzdə Gözəl Komplekslərin Birində Qazlı Liftli Binada 8 Mərtəbəli Binanın 5 Ci Mərtəbəsində 68 kv 3 Otağa Düzəlmə Əşyalı Mənzil Təcili Satılır Qiymət 105 000 azn Endirim Olacaq Əlavə Müəlimat Üçün Zəng Edə Bilərsiniz
Баку, Masazır qəs.
Баку, Masazır qəs.
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
пос. Масазыр
Rafail
Посредник (агент)
№ 6141228
•
Просмотры: 70
•
Обновлено: Вчера, 21:56
105 000 AZN
1 540 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
68 м²
Площадь
5 / 8
этаж
Ремонт
Rafail
Посредник (агент)