Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 91 м²,
пос. Сарай
1/12
Все фото
+4 фото
160 000 AZN
1 760 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
91 м²
Площадь
2 / 13
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 91 м²,
пос. Сарай
Tam təmirlidir, içində olan əşyalarla birgə satılır. Əşyalar demək olar işlənməyib. Suyu qazı işığı daimidir liftlər işləyir. İnternet sürətlidir. Sənəd müqavilədir. Yaxında çıxarış (kupça) veriləcək. Qiymət razılaşma yolu ilə
Баку, İlqar Abdullayev küç. ev 1 mənzil 83
Баку, İlqar Abdullayev küç. ev 1 mənzil 83
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
пос. Сарай
Əli
Собственник
№ 6141301
•
Просмотры: 68
•
Обновлено: Вчера, 22:49
160 000 AZN
1 760 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
91 м²
Площадь
2 / 13
этаж
Ремонт
Əli
Собственник