Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 295 м²,
м. 28 мая
1/4
Все фото
880 000 AZN
2 980 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
295 м²
Площадь
17 / 20
этаж
Продаётся 4-комн. новостройка 295 м²,
м. 28 мая
Ceyhun Hacıbəyli Küçəsi📍 28 May metrosuna 2 dq Hərbi Prokurorluğun Yaxınlığı. Tam Skvaznoy DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ 4 Otaq 60 Kv Zal Kv 3000 azn Şirkətin xidmət haqqı 1 %
Баку, Ceyhun Hacıbəyli Küçəsi
Баку, Ceyhun Hacıbəyli Küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 28 мая
Бакинский Славянский Университет
Orxan
Посредник (агент)
№ 6141449
•
Просмотры: 78
•
Обновлено: Сегодня, 08:33
880 000 AZN
2 980 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
295 м²
Площадь
17 / 20
этаж
Orxan
Посредник (агент)