Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 242 м²,
м. 28 мая
1/10
Все фото
+2 фото
680 000 AZN
2 810 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
242 м²
Площадь
9 / 17
этаж
Продаётся 4-комн. новостройка 242 м²,
м. 28 мая
Azadlıq Pr📍 Nəsimi Poıis İdarəsinin yanı Premium Residence 242 Kv 4 Otaq Tam Skvaznoy Tam gün düşən Ev 3 Sürətli Iift Şirkətin xidmət haqqı 1 % Binanın yeraltı fayanacağı ,24 saat çühafizəsi mövcüddur
Баку, Azadlıq Prospekti
Баку, Azadlıq Prospekti
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 28 мая
Бакинский Славянский Университет
Университет Иностранных Языков
Orxan
Посредник (агент)
№ 6141450
•
Просмотры: 54
•
Обновлено: Сегодня, 08:34
680 000 AZN
2 810 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
242 м²
Площадь
9 / 17
этаж
Orxan
Посредник (агент)