Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 127 м²,
м. Иншаатчылар
1/30
Все фото
+22 фото
374 000 AZN
2 940 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
127 м²
Площадь
6 / 15
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 127 м²,
м. Иншаатчылар
Yasamalda Insaatcilar tam metrosunun cixisinda, yerlesir.Bina son tikilen binada yerlesir.Menzil sekilde gorunen kimidir.Menzil orta blokdur, yelcekendir.Menzile istenilen zaman baxmaq mumkundur.
Баку, Abbas Mirzə Şərifzadə k.
Баку, Abbas Mirzə Şərifzadə k.
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
Natiq
Посредник (агент)
№ 6141872
•
Просмотры: 38
•
Обновлено: Сегодня, 11:57
374 000 AZN
2 940 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
127 м²
Площадь
6 / 15
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Natiq
Посредник (агент)