Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 67 м²,
пос. Бакиханова
1/6
Все фото
129 000 AZN
1 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
67 м²
Площадь
14 / 19
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 67 м²,
пос. Бакиханова
Tam temirli 2 otaqa dizelme menzil satisa cixdi. Butun infrastruktur cehetden en prestiy zonada yerlesir Xidmet haqqi 1faiz.
Баку, Yavər Əliyev küç.
Баку, Yavər Əliyev küç.
Смотреть на карте
Сабунчинский р.
пос. Бакиханова
alqı satqı
Посредник (агент)
№ 6142007
•
Просмотры: 58
•
Обновлено: Сегодня, 12:18
129 000 AZN
1 930 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
67 м²
Площадь
14 / 19
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
alqı satqı
Посредник (агент)