Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 134 м²,
пос. Ени Ясамал
1/16
Все фото
+8 фото
105 000 AZN
780 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
134 м²
Площадь
16 / 16
этаж
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 134 м²,
пос. Ени Ясамал
Salam.Jasmin park 16/16 mertebesinde yerlesir.Temir esyalar keyfiyyetli ve az islenmisdir.Evde yasamaq ucun butun serait var.Hazir ipoteka.ayliq 1530 azn odenis.
Баку, İpək yolu
Баку, İpək yolu
Смотреть на карте
Ясамальский р.
пос. Ени Ясамал
Vasif Mircavadli
Собственник
№ 6142130
•
Просмотры: 112
•
Обновлено: Сегодня, 12:45
105 000 AZN
780 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
134 м²
Площадь
16 / 16
этаж
Ипотека
Ремонт
Vasif Mircavadli
Собственник