Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 70 м²,
м. Мемар Аджеми
1/11
Все фото
+3 фото
178 000 AZN
2 540 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
70 м²
Площадь
2 / 12
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 70 м²,
м. Мемар Аджеми
2otağa düzəldilib. Əla təmirli. Əşyaları var. Qiymətdə razılaşmaq olar.
Баку, Hüseyn Seyidzadə küçəsi
Баку, Hüseyn Seyidzadə küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
№ 6142170
•
Просмотры: 26
•
Обновлено: Сегодня, 17:18
178 000 AZN
2 540 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
70 м²
Площадь
2 / 12
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)