Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/13
Все фото
+5 фото
273 000 AZN
3 030 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
11 / 19
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
м. Элмляр Академиясы
Satilir təcili Elimler Akademiyasi 5 deq mesafede 2 otga duzelme menzil esyali satilir 2 yataq otagi geniş zal metbex yer parket
Посредник (агент)
№ 6142342
•
Просмотры: 76
•
Обновлено: Сегодня, 13:37
273 000 AZN
3 030 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
11 / 19
этаж
Купчая
Ремонт
Enver
Посредник (агент)