Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 117 м²,
м. Иншаатчылар
1/13
Все фото
+5 фото
248 000 AZN
2 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
117 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 117 м²,
м. Иншаатчылар
Yeni yasamal jasmin park 16/14 117kv wirket qiymetinnen coox awaqi satilir tecili satildiqi ucun 3otaq super temir menzere gol Senet muqavile temizdik kagizi alinb Qaz su iwiq qaydasindadi Ofis h 1%
Посредник (агент)
№ 6142810
•
Просмотры: 65
•
Обновлено: Сегодня, 15:37
248 000 AZN
2 120 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
117 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Ремонт
Elan sahibi
Посредник (агент)