Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 77 м²,
м. Кара Караев
1/10
Все фото
+2 фото
255 000 AZN
3 310 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
77 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 77 м²,
м. Кара Караев
Qarayev metrosuna cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yeni tikili binada (ORBİTA MTK) qanuni 2 otaq super təmirli mənzil satılır. Real alıcı ilə razılaşma olacaq. Əlavə suallar və baxış üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 878 предложения
№ 6143249
•
Просмотры: 19
•
Обновлено: Сегодня, 17:10
255 000 AZN
3 310 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
77 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Ремонт
Əli Həsənov
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Qarayev
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 878 предложения