Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
Низаминский р.
1/11
Все фото
+3 фото
181 000 AZN
3 420 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
10 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
Низаминский р.
Neftçilər metrosu Nazlı sarayanın yanı Yeni tikili binada tam təmirli əşyalı köç yaşa kupçalı mənzil satılır. Mənzil əla təmir olunub əşyalarda yenidir. Qaz su işıq daimidir istilik sistemi kombidir. İpotekaya yararlıdır. OFİS HAQQI 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 337 предложения
№ 6143531
•
Просмотры: 20
•
Обновлено: Сегодня, 18:12
181 000 AZN
3 420 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
10 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Orxan bəy
Посредник (агент)
City House Həzi Aslanov
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 337 предложения