В избранное

Grand Properties

107 предложений
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (1)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (2)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (3)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (4)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (5)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (6)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (7)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (8)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (9)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (10)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (11)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (12)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (13)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (14)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (15)
3-комн. вторичка - Хырдалан - 65 м² (16)
109 900AZN
1 690 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м², Хырдалан
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
3 / 5
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

MƏNZİL TAM ƏŞYALI ŞƏKİLDƏ SATILIR!!!
🔥HEYDƏR ƏLİYEV PARKI YAXINLIĞINDA 🔥
📣 Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real şəxslərə göndərə bilərik. 📣
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərinin mərkəzində 1 N məktəbin H.Əliyev parkının yaxınlığında yerləşir
🏡Növ : köhnə tikili (Xruşovka)
🏡Mərtəbə : 3/5
🏡Otaq sayı: 3 otaqa düzəlmə
🏡Sahə: 65 m2
🏡Təmir: əladır.
🏡Sənəd: kupça
🏡Qiymət: 109 900 manat
🏡Mənzilin təmiri və şəraiti əladır, həm şəxsi yaşayış, həm də kirayə üçün əla təklifdir.
🏡 Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Grand Əmlak
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

4971229

4007

Сегодня 13:01

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление

Ваша жалоба была успешно принята

Она будет рассмотрена в кратчайшие сроки.

Понятно
Отмена
Продажа
4-комн. дом/дача - Хырдалан - 120 м²
4-комн. дом/дача - Хырдалан - 120 м²
4-комн. дом/дача - Хырдалан - 120 м²