В избранное

Uğur Əmlak

255 предложений
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (1)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (2)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (3)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (4)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (5)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (6)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (7)
2-комн. вторичка - м. Мемар Аджеми - 55 м² (8)
143 000AZN
2 600 AZN/м²
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м², м. Мемар Аджеми
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
2 / 5
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Çox Çox Təcili Satışa Çıxdı Bazar dəyərimdən qat qat aşağı Tələsin!!!
4-cü mikrorayon – 2 otaqlı tam təmirli mənzil satılır!

📍 Metroya cəmi 3-4 dəqiqəlik piyada məsafədə, bütün infrastruktura (məktəb, bağça, supermarket, park və aptek) yaxın ərazidə yerləşir.
✨ Mənzil yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir, olunub, alçıpanla yığılmış divarlar, zövqlə hazırlanmış döşəmə.
🚪 Tam təmirli, dərhal yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir.
🏢 Bina səliqəli və sakit həyətə malikdir, lift sistemi tam işləkdir..
📄 Sənədləri qaydasındadır, kupça mövcuddur.
Əşyalı Şəkildə Satılır Elektronoika daxil olmaqla Bütün Əşyalar qalır.
Ofis haqqı 1%

Şamil Bəy
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5640320

446

Сегодня 12:40

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление
Вы уже отправляли жалобу на это объявление

Ваша жалоба была успешно принята

Она будет рассмотрена в кратчайшие сроки.

Понятно
Отмена
Аренда
3-комн. новостройка - м. Мемар Аджеми - 13 м²