В избранное

Səfərli Real Estate

194 предложения
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (1)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (2)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (3)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (4)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (5)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (6)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (7)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (8)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (9)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (10)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (11)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (12)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (13)
2-комн. новостройка - Хырдалан - 53 м² (14)
119 500AZN
2 250 AZN/м²
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м², Хырдалан
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
8 / 15
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🎉 Bu kompleksdən hərkəs mənzil istəyir: H.Əliyev adına Parkın və Musiqi Məktəbinin qarşısında! ƏŞYALI (elektronika xaric) SATILIR! 🎉
👍 Kupça əldədir, alqı-satqıya hazırdır. Həm şəxsi yaşayış və həm də alıb kirayə vermək üçün əla təklifdir.👍
📣 Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real müştərilərə göndərə bilərik. 📣
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərinin mərkəzində, H.Əliyev Parkının və Musiqi Məktəbinin tam qarşısında, Qərb Ulduzu MTK-da (Körpü Bina Tikinti şirkəti) yerləşir.
🏡Növ : yeni tikili
🏡Mərtəbə : 8/15
🏡Otaq sayı: 1 otaqdan 2 otağa düzəlib
🏡Sahə: 53 kv.m.
🏡Təmir: əladır.
🏡Sənəd : kupça (əldədir)
🏡Qiymət: 119 500 manat
🏡Mənzilin təmiri və şəraiti əladır. İstilik sistemi kombidir. İnfrastruktur cəhətdən ideal yerdədir. Keramoqranit hissələr isti poldur. Mebellər qalır, elektronika çıxır. Kirayə vermək üçün də ideal təklifdir.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Хырдалан, Zərifə Əliyeva küçəsi
Elan sahibi
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5896731

1020

Сегодня 12:38

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником