В избранное

EVA Group "Parlament Real Estate"

242 предложения
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (1)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (2)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (3)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (4)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (5)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (6)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (7)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (8)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (9)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (10)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (11)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (12)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (13)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (14)
3-комн. вторичка - м. Ази Асланов - 70 м² (15)
189 000AZN
2 700 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м², м. Ази Асланов
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
4 / 9
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!!!
.
Həzi Aslanov metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşən, yüksək zövqlə təmir olunmuş mənzil satışdadır.
.
Mənzil 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib və Kiyev layihəsinə uyğun planlaşdırılıb. Müasir dizaynla keyfiyyətli təmir olunub, təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mənzil yelçəkəndir (skvaznoy) və bu xüsusiyyət təbii hava dövranını maksimum səviyyədə təmin edir. Pəncərələrdən dənizə və Gənclər parkına açılan gözəl panorama mövcuddur. Orta blokda yerləşir. Binada yeni lift quraşdırılıb. Həyəti abadlaşdırılıb, uşaqlar üçün əyləncə sahələri, böyüklər üçün isə idman avadanlıqları mövcuddur.
.
Kommunal xətlər – qaz, su və işıq daimidir, bina üzrə bütün sistemlər yenilənib. İstilik sistemi kombidir. Mətbəx, hol (dəhliz), yataq otağı, eləcə də hamam, tualet və çamaşırxana isti döşəmə ilə təchiz olunub. Otaqlarda döşəmə parketlə işlənib. Mənzil alqı-satqı günü tam hazır vəziyyətdə təhvil veriləcək.
.
Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Баку, İlqar Zülfüqarov küç.
Hökümə xanım
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6112444

168

Сегодня 12:01

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно