В избранное

New House Gənclik

405 предложений
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (1)
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (2)
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (3)
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (4)
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (5)
3-комн. вторичка - м. Низами - 65 м² (6)
240 000AZN
3 690 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м², м. Низами
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
4 / 5
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

TƏCİLİ SATILIR – DƏYƏRİNDƏN QAT-QAT AŞAĞI ƏLA FÜRSƏT!

.
Yasamal rayonu, İzmir küçəsində yerləşən, şəhərin prestijli və əlverişli ərazilərindən birində qanuni 3 otaqlı mənzil satışdadır. Mənzil 60 nömrəli tam orta məktəbin və Heydər Əliyev İdman Sarayının,İzmir parkının yaxınlığında yerləşir. Nizami metrosuna 10 dəqiqəlik piyada məsafədədir.
.
Mənzil haqqında:
• Sahə: 65 kv.m
• Qanuni 3 otaq
• 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi
• Prestijli və sakit ərazi
• Nizami metrosuna 10 dəqiqəlik məsafə
• Məktəb, market və digər iaşə obyektlərinə yaxın
• Şəhərin mərkəzi hissəsinə rahat çıxış
.
Real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür.
Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1%.

Günel Xanım
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6133770

31

Вчера 19:36

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление