В избранное

İnvest Real Estate

558 предложений
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (1)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (2)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (3)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (4)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (5)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (6)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (7)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (8)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (9)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (10)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (11)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (12)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (13)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (14)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (15)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (16)
3-комн. новостройка - Наримановский  р. - 125 м² (17)
375 000AZN
3 000 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м², Наримановский р.
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
14 / 18
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Bakı şəhərinin ən prestijli və ən çox tələb görən ərazilərindən birində dəyərli fürsət

28 May Gənclik və Nərimanov metrolarına yaxın məsafədə ADA Universitetinin Şəhriyar parkının 177 nömrəli orta məktəbin tam yanında yerləşən bu möhtəşəm mənzil komfortlu və prestijli yaşam axtaranlar üçün ideal seçimdir

Araz Market və Rahat Marketə bir neçə addımlıq məsafədə yerləşən bina həm yerləşmə baxımından həm də gündəlik rahatlıq baxımından olduqca üstün mövqeyə sahibdir

18 mərtəbəli yeni tikili binanın 14 cü mərtəbəsində yerləşən 125 kv sahəli 3 otaqlı mənzil geniş planlaması işıqlı otaqları və zövqlü təmiri ilə ilk baxışdan diqqəti cəlb edir

Mənzilin hər detalında rahatlıq və keyfiyyət hiss olunur Geniş otaqlar yüksək mərtəbədən açılan şəhər mənzərəsi sakit və elit mühit bu evi daha da xüsusi edir

Ətrafında məktəb park universitet supermarketlər restoranlar və bütün vacib iaşə obyektləri yerləşir Bu ərazi həm ailə həyatı həm də gələcək yatırım üçün ən doğru seçimlərdən biridir

Belə yerləşmədə belə mənzillər satışa çox nadir hallarda çıxır

Mənzil çox təcili satılır

Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz

Баку, Əliəşrəf Əlizadə kuçəsi
Əziz Bəy
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6134011

30

Вчера 22:13

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости