В избранное

Səfərli Real Estate

190 предложений
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (1)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (2)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (3)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (4)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (5)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (6)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (7)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (8)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (9)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (10)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (11)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (12)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (13)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (14)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (15)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (16)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (17)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (18)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (19)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (20)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (21)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (22)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (23)
3-комн. новостройка - м. Азадлыг проспекти - 125 м² (24)
365 000AZN
2 920 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м², м. Азадлыг проспекти
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
4 / 12
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🔥Mənzilimiz satışa yeni çıxıb: Qanuni 3 otaqdır, ideal təmirlidir. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Yelçəkən mənzildir. 🔥
✨ Kupça əldədir, ipotekaya yararlıdır. Xahiş edirəm ki, ipotekayla bağlı yalnız bankdan müsbət cavab almış şəxslər əlaqə saxlasın. ✨
🏡Adres: Mənzil Binəqədi rayonu, 8-ci mikrorayonda, Cəfər Xəndan küçəsində, mərkəzdə yerləşir.
🏡Növ : yeni tikili
🏡Mərtəbə : 4/12
🏡Otaq sayı: qanuni 3 otaq
🏡Sahə: 125 kv.m.
🏡Təmir: əladır.
🏡Sənəd: kupça, əldədir.
🏡Qiymət: 365 000 azn
🏡Mənzilin təmiri və şəraiti idealdır. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Yelçəkən mənzildir, hər 2 tərəfə baxışı var. Yeni mətbəx mebeli, sanitar qovşaq və hamam otağı aksesuarları, pərdə və lüstralar qoyulub. Bir sözlə ideal mənzildir.
🏡 Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Səfərli Real Estate
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6134097

38

Вчера 23:33

Причина жалобы
  • Использованы фотографии другой недвижимости
  • Подозрения в мошенничестве
  • Невозможно дозвониться
  • Уже продано/сдано в аренду
  • Некоторые данные о недвижимости указаны неверно
  • Неверная цена
  • Разместили объявление о моей недвижимости без разрешения
  • Разместили объявление как собственник, хотя является посредником
  • Другое
Действие невозможно
Вы уже отправляли жалобу на это объявление