В избранное

Binam Real Estate

410 предложений
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (1)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (2)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (3)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (4)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (5)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (6)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (7)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (8)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (9)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (10)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (11)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (12)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (13)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (14)
3-комн. новостройка - м. Элмляр Академиясы - 140 м² (15)
365 000AZN
2 610 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 140 м², м. Элмляр Академиясы
3-комн.
Новостройка
140 м²
Площадь
8 / 16
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Yasamal rayonu, H.B.Zərdabi küçəsində, Ziraat Bankın yanında, Qələbə MTK-nın binasında, 8-ci mərtəbədə, Qanuni 3 Otaqlı, Ümumi Sahəsi 140 kv, Tam Təmirli və Tam Əşyalı Mənzil Satılır. Mənzilin Sənədləri Tam Qaydasındadır. Kupçalı+İpotekaya yararlıdır. Mənzildə Qaz,Su,İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Binanın Liftləri 2025-ci ildə yenisi ilə əvəz olunub, son model və təhlükəsiz liftlərdir. Binanın yeraltı parkingi mövcuddur. İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli mövqeyə malikdir. İnşaatçılar metrosu, Baku Mall,13 Nömrəli Məktəb, Baxça, Ziraat Bank, 167 Nömrəli Məktəb, Məhsul Stadionu, Marketlər və digər Ticarət Obyektləri bir addımlıqda yerləşir. Bir sözlə yaşayış üçün ideal mövqeyə malikdir. Real alıcıya endirim olacaq. Xidmət haqqı 1%.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ясамальский район, ул. Г.Б. Зардаби, рядом с банком Ziraat Bank, в здании жилого комплекса «Qələbə MTK», на 8-м этаже продаётся законная 3-комнатная квартира.

Общая площадь: 140 кв.м.
Квартира полностью отремонтирована и полностью меблирована.

Документы в полном порядке. Есть купчая, подходит для ипотеки.

В квартире постоянно имеются газ, вода и электричество.
Система отопления — комбинированная (комби).

Лифты в здании были заменены в 2025 году — установлены современные и безопасные модели.